Nasz Zespół

 • Lek. Gabriel Ruciński

dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Właściciel Kliniki Bellamed. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Sprawuje opiekę nad pacjentami w czasie i po zabiegach. Wykonuje m.in. zabiegi likwidacji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz innnych wypełniaczy. Zajmuje się leczeniem i opieką nad pacjentami z otyłością. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i zagranicą.

 

 • Dr n. med. Jacek Nowak

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, flebolog, angiochirurg

Posiada ogromne doświadczenie w zakresie liposukcji wodnej Body jet. Jest jednym z pierwszych specjalistów, którzy w Polsce wprowadzili zabieg powiększania piersi metodą BEAULI. W Klinice Bellamed zajmuje się m.in. diagnostyką i leczeniem chorób żył. Jego główne zainteresowanie w chirurgii estetycznej jest ukierunkowane na powiększanie i modelowanie piersi wypełniaczami najnowszej generacji np. Aquafilling. Pracuje w Pantamed Olsztyn oraz w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Naczyniowej w Olsztynie.

 

 • Lek. Andrzej Ilków

specjalista chirurgii ogólnej

Obecnie kontynuuje swój rozwój poprzez rozpoczęcie dodatkowej specjalizacji w zakresie chirurgii onkologicznej. Doświadczenie kliniczne zdobywał pracując m.in. w poradni chirurgii urazowej oraz na oddziale chirurgii ogólnej z pododdziałami chirurgii naczyniowej i onkologicznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie. Od 2011 roku kieruje oddziałem chirurgicznym i izbą przyjęć w Powiatowym Szpitalu w Białogardzie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie. Wykonuje pełny przekrój zabiegów i procedur chirurgicznych.

 

 • Lek. Waldemar Tajl

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

W roku 2013 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2011r. pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, a od 1 lipca 2014 roku starszy asystent Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Zainteresowania zawodowe: diagnostyka i leczenie miażdżycy tętnic obwodowych, tętniaków aorty brzusznej oraz żylaków i przewlekłej niewydolności żylnej, a także trudno gojących się ran.

 

 • Lek. Przemysław Szulc

specjalista okulistyki

Wykonuje zabiegi plastyczne powiek - blepharoplastyka. Celem operacji jest przywrócenie prawidłowej anatomii oraz funkcjonowania powiek. Pracuje w Kociewskim Centrum Zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania zabiegów plastyki powiek. Uczestnik licznych kursów i konferencji zarówno polskich, jak i zagranicznych.

 

 • Dr n. med. Piotr Kwieciński

specjalista ginekologii i położnictwa

Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Pracuje w Pomorskim Centrum Traumatologii - Szpital Wojewódzki w Gdańsku. Posiada stopień naukowy: doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej  „Przyrost masy ciała w ciąży i połogu a zmiany nawyków żywieniowych”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

 

 • Dr n. med. Daria Dobaczewska

specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej

Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Pracowała między innymi w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Od 2001 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej,  Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

 

 • Dr n. med. Agnieszka Staniewska

specjalista dermatologii i wenerologii

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób dermatologicznych, konsultuje i wykonuje zabiegi w zakresie dermatologii zabiegowej, dermatochirurgii, a także dermatologii estetycznej. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizację z dermatologii i wenerologii uzyskała w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, tytuł naukowy "doktor nauk medycznych" uzyskała w uczelni Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Uczestniczy w kongresach medycznych, szkoleniach i kursach a także prowadzi badania kliniczne z zastosowaniem najnowszych, innowacyjnych leków i metod terapii chorób skóry.

 

 • Lek. Robert Frąszczak

specjalista dermatologii i wenerologii

Lekarz dermatologii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Od 2002 roku pracuje nieprzerwalnie w Poradnii Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Miejskim w Elblągu (dawny 110 Szpital Wojskowy). Jest specjalistą zajmującum się m.in.: zapaleniem skóry, rumieniem, chorobami skóry i tkanki podskórnej związanymi z promieniowaniem. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych nieustannie podnosi kwalifikacje oraz poziom umiejętności fachowych w zakresie dermatologii lekarskiej oraz estetycznej.    

 

 • Lek. Paweł Bazela

specjalista ortopedii i traumatologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od ponad 10 lat pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Miejskiego w Elblągu. Od kilku lat opiekuje się także pacjentami poradni ortopedycznej szpitala w Malborku oraz w Nowym Dworze Gdańskim. Dbając o stałe pogłębianie swojej wiedzy  uczestniczy w wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr), International Society of Orthopaedic Surgery and Traumatology ( SICOT), Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS) oraz European Foot and Ankle Society.

 

 • Ewa Rucińska

kosmetolog

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii dopełniających oraz uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Ponadto wykonuje w klinice zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych.

 

 • Katarzyna Subocz

pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Chirurgii Onkologicznej. Asystuje do zabiegów chirurgii plastycznej, naczyniowej, zabiegów ortopedycznych i medycyny estetycznej. Zajmuje się opieką nad pacjentami po wszczepieniu implantów, liposukcjach, lipofillingach, korekcji małżowin usznych oraz po wszystkich zabiegach medycyny estetycznej. Wraz z lekarzami Kliniki zajmuje się leczeniem przewlekłych owrzodzeń i ran. Wykonuje zabiegi laserowe. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

 

 • Karolina Magdalena Wojtusiak

dietetyk

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, specjalność: dietetyka. Posiada szeroką wiedzę z zakresu  żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dieto zależnych. Dzięki temu indywidualnie podchodzi do klienta oraz komponuje smaczne jadłospisy utwalając przy tym zdrowe nawyki żywieniowe. Obecnie jest również wykładowcą w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, przedmiot: dietetyka.
 
 
 • Agnieszka Rucińska-Cyran

psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii osób dorosłych i młodzieży, w tym z zaburzeniami odżywiana i jedzenia. Posiada doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zgodnie ze wskazaniami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, swoją pracę poddaje superwizji.

 

Nasi lekarze - specjalizują się w nowoczesnych zabiegach poprawiających sylwetkę ciała, odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry z użyciem innowacyjnych technik zabiegowych. Zostali przeszkoleni w wielu znanych ośrodkach europejskich medycyny estetycznej, dzięki czemu zapewnią Państwu wysoką jakość usług. Lekarskie zabiegi upiększające uzupełniamy szeroką gamą zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi z zakresu: medycyny - ginekologii - chirurgii estetycznej przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, co oznacza, że pacjent może tego samego dnia wrócić do domu. Po zabiegu pacjent pozostaje objęty profesjonalną opieką personelu medycznego.