Nasz Zespół

 • Lek. Gabriel Ruciński

dyplomowany i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Właściciel Kliniki Bellamed. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Sprawuje opiekę nad pacjentami w czasie i po zabiegach. Wykonuje m.in. zabiegi likwidacji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz innnych wypełniaczy. Zajmuje się leczeniem i opieką nad pacjentami z otyłością. Posiadaną wiedzę wciąż doskonali biorąc udział w licznych kursach i sympozjach w Polsce i zagranicą.

 

 • Lek. Andrzej Ilków

specjalista chirurgii onkologicznej

Obecnie kontynuuje swój rozwój poprzez rozpoczęcie dodatkowej specjalizacji w zakresie chirurgii onkologicznej. Doświadczenie kliniczne zdobywał pracując m.in. w poradni chirurgii urazowej oraz na oddziale chirurgii ogólnej z pododdziałami chirurgii naczyniowej i onkologicznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie. Od 2011 roku kieruje oddziałem chirurgicznym i izbą przyjęć w Powiatowym Szpitalu w Białogardzie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie. Wykonuje pełny przekrój zabiegów i procedur chirurgicznych.

 

 • Lek. Waldemar Tajl

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

W roku 2013 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2011r. pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, a od 1 lipca 2014 roku starszy asystent Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Zainteresowania zawodowe: diagnostyka i leczenie miażdżycy tętnic obwodowych, tętniaków aorty brzusznej oraz żylaków i przewlekłej niewydolności żylnej, a także trudno gojących się ran.

 

 • Lek. Przemysław Szulc

specjalista okulistyki

Wykonuje zabiegi plastyczne powiek - blepharoplastyka. Celem operacji jest przywrócenie prawidłowej anatomii oraz funkcjonowania powiek. Pracuje w Kociewskim Centrum Zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania zabiegów plastyki powiek. Uczestnik licznych kursów i konferencji zarówno polskich, jak i zagranicznych.

 

 • Dr n. med. Piotr Kwieciński

specjalista ginekologii i położnictwa

Wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Pracuje w Pomorskim Centrum Traumatologii - Szpital Wojewódzki w Gdańsku. Posiada stopień naukowy: doktora nauk medycznych na podstawie pracy doktorskiej  „Przyrost masy ciała w ciąży i połogu a zmiany nawyków żywieniowych”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwo Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

 

 • Dr n. med. Daria Dobaczewska

specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej

Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą. Pracowała między innymi w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Od 2001 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej,  Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

 

 • Lek. Krzysztof Malanowski

specjalista dermatologii i wenerologii

Lekarz dermatologii z 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczy regularnie w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą z zakresu dermatologii klinicznej i estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W Klinice Bellamed udziela konsultacji dermatologicznych zarówno dla dzieci i dorosłych. Dokonuje dermatoskopowej oceny znamion barwnikowych. Diagnozuje i leczy choroby skóry, choroby włosów, choroby paznokci, trądzik, atopowe zapalenie skóry itp.

 

 • Lek. Andrzej Walczyński

specjalista ortopedii i traumatologii

Od 2009 roku jest asystentem w Oddziale Chirurgii Ręki pod kierownictwem dr. Mirosława Kulmaczewskiego. Udziela porad w Poradni Chirurgii Ręki, jedynej w województwie warmińsko-mazurskim. Z pasją od wielu lat zajmuje się diagnostyką, terapią i leczeniem operacyjnym schorzeń, urazów i deformacji w obrębie ręki i nadgarstka. Systematycznie pogłębia wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, kursach, warsztatach i konferencjach, między innymi w zakresie mikrochirurgii, artroskopii i chirurgii nadgarstka. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej.

 

 • Lek. Tomasz Lichacz

specjalista chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej

Absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chorób wewnętrznych i medycyny paliatywnej. Od wielu lat związany zawodowo ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym WSzZ w Elblągu, gdzie obecnie pełni funkcję zastępcy Koordynotora oraz Hospicjum Elbląskim im. dr Aleksandry Gabrysiak. Jest wykwalifikowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem wszelkich dolegliwości bólu.

 

 • Lek. Konrad Kociumbas

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

Absolewnt wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. W Klinice Bellamed na podstawie przeprowadzonego obrazowania medycznego (USG) weryfikuje, czy zachodzą zmiany w organizmie pacjenta, gdzie dokładnie znajdują się te zmiany i jaka jest najlepsza i najkrótsza droga dostępu. Specjalista wykonuje również pomiary organów i zmian chorobowych oraz sporządza opis zdjęcia wraz z postawieniem diagnozy i opisem leczenia.

 

 • Ewa Rucińska

kosmetolog

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych i laseroterapii dopełniających oraz uzupełniających efekty zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Ponadto wykonuje w klinice zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, będących uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych.

 

 • Katarzyna Subocz

pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Chirurgii Onkologicznej. Asystuje do zabiegów chirurgii plastycznej, naczyniowej, zabiegów ortopedycznych i medycyny estetycznej. Zajmuje się opieką nad pacjentami po wszczepieniu implantów, liposukcjach, lipofillingach, korekcji małżowin usznych oraz po wszystkich zabiegach medycyny estetycznej. Wraz z lekarzami Kliniki zajmuje się leczeniem przewlekłych owrzodzeń i ran. Wykonuje zabiegi laserowe. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

 

 • Anna Dejewska

pielęgniarka

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu w Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego jako pielęgniarka koordynująca pododdziału. Uczestniczka licznych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. W klinice asystuje przy zabiegach medycznych oraz sprawuje opiekę nad pacjentami. Koordynuje także konsultacje medyczne.

 

 • Karolina Magdalena Wojtusiak

dietetyk

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, specjalność: dietetyka. Posiada szeroką wiedzę z zakresu  żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dieto zależnych. Dzięki temu indywidualnie podchodzi do klienta oraz komponuje smaczne jadłospisy utwalając przy tym zdrowe nawyki żywieniowe. Obecnie jest również wykładowcą w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu, przedmiot: dietetyka.
 
 
 • Agnieszka Rucińska-Cyran

psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Specjalizuje się w zakresie psychoterapii osób dorosłych i młodzieży, w tym z zaburzeniami odżywiana i jedzenia. Posiada doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Zgodnie ze wskazaniami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, swoją pracę poddaje superwizji.

 

Nasi lekarze - specjalizują się w nowoczesnych zabiegach poprawiających sylwetkę ciała, odmładzających twarz i usuwających schorzenia skóry z użyciem innowacyjnych technik zabiegowych. Zostali przeszkoleni w wielu znanych ośrodkach europejskich medycyny estetycznej, dzięki czemu zapewnią Państwu wysoką jakość usług. Lekarskie zabiegi upiększające uzupełniamy szeroką gamą zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi z zakresu: medycyny - ginekologii - chirurgii estetycznej przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, co oznacza, że pacjent może tego samego dnia wrócić do domu. Po zabiegu pacjent pozostaje objęty profesjonalną opieką personelu medycznego.