ZABIEGI PRZESZCZEPU komórek tłuszczowych PODCZAS JEDYNEGO W POLSCE SZKOLENIA Z LIPOTRANSFERU

ZABIEGI PRZESZCZEPU KOMÓREK TŁUSZCZOWYCH PODCZAS JEDYNEGO W POLSCE SZKOLENIA Z LIPOTRANSFERU

Centrum szkoleniowe OLLIE to lider na rynku szkoleń z medycyny estetycznej. OLLIE posiada najszerszą ofertę szkoleń i zabiegów w Polsce.
Szkolenie z Lipotransferu to kolejne autorskie szkolenie organizowane przez Centrum Szkoleniowe OLLIE. Jako jedyni w Polsce zapraszają lekarzy i lekarzy dentystów na szkolenie z zakresu lipofillingu.
Wykładowcą OLLIE jest – lek. med. Gabriel Ruciński (lekarz Kliniki Bellamed) to międzynarodowy trener z technik lipotransferu. Dr Gabriel Rucński jest jednym z najlepszych specjalistów w zakresie przeszczepu komórek tłuszczowych w Polsce. Potwierdzają to jego doświadczenie i zdobyte certyfikaty, ale także zadowoleni pacjenci. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jako lekarz-trener chętnie dzieli się wiedzą, wyczerpująco odpowiada na pojawiające się pytania i wątpliwości. W bardzo przystępny sposób przekazuje wszystkie informacje.
Pacjentki chwalą doktora ponieważ jest w stosunku do nich bardzo serdeczny i opiekuńczy. Zawsze dużo z nimi rozmawia i wyjaśnia różne aspekty zabiegu. Pozwala to na zniwelowanie poziomu stresu, jaki często towarzyszy pacjentkom w gabinecie lekarskim.
 
Lipotransfer – przeszczep komórek tłuszczowych to naturalny zabieg, bazujący na zastosowaniu komórek macierzystych.
Lipotransfer – dlaczego warto się nim zainteresować?
Lipotransfer wykonywany jest obecnie tylko w nielicznych gabinetach medycyny estetycznej. Pacjentki pytają o niego z wielu względów. Jest to nowoczesna procedura dające niezwykle trwałe efekty. Jest naturalna, oparta na autologicznym materiale, nie ma więc ryzyka uczulenia. Zabieg ten pozwala na jednoczesne działania przeciwstarzeniowe (rewitalizacja skóry, poprawa owalu twarzy, redukcja blizn zanikowych) i redukcję tkanki tłuszczowej. Lipofillingu najczęściej używamy do modelowania policzków, żuchwy, bruzd nosowo – wargowych czy owalu twarzy i leczenia blizn. Zakres zastosowania tej techniki jest więc bardzo szeroki.
Zapraszamy na kolejne szkolenie z lipotransferu w OLLIE już 27 maja.