Najnowocześniejsza terapia w Klinice Bellamed

JESTEŚMY ŚWIADKAMI NIESAMOWITEGO ODKRYCIA

Jak Państwo wiecie, nasza klinika kładzie duży nacisk na medycynę regeneracyją i terapię komórkową.

Badania ostatnich lat zaowocowały odkryciem naukowym, które otwiera nowy rozdział w medycynie estetycznej i antiaging.

Główną rewolucją tej terapii jest wykorzystanie czynnika wzrostu. „Czynniki wzrostu CGF (Concentrated Growth Factors) są białkami, które regulują złożone procesy gojenia się ran i zwiększają możliwości regeneracji bez skutków ubocznych!”.  Są one efektem pracy włoskiego naukowca badającego pozyskiwanie z krwi najcenniejszych komórek biorących udział w procesach naprawczych.Okazało się, że białka CFG sprawdzają znakomicie w medycynie estetycznej. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadanie to tworzenie i regeneracja komórek.

To przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań.

Zabieg CGF to kolejny krok do przodu po stosowanym już z powodzeniem osoczu bogatopłytkowym (PRP).

Klinika Bellamed jako pierwsza w Północnej Polsce wprowadziła zabiegi z użyciem CGF dla swoich pacjentów.

Obecnie mamy do dyspozycji:

CGF LIQIUD – komórki macierzyste w walce z wypadaniem włosów i łysieniem

Skoncentrowane czynniki wzrostu w fazie płynnej, mają za zadanie poprawiać elastyczność skóry, ale również zahamować proces wypadania włosów i łysienia.

CGF NATURAL FILLER – nowoczesne podejście do liftingu

Naturalny wypełniacz bogaty w Skoncentrowane Czynniki Wzrostu i komórki CD34+. Skutecznie sprawdza się w niechirurgicznej augmentacji twarzy, przy powiększaniu ust i zmiany konturu warg, usuwaniu zmarszczek mimicznych, zabiegach estetycznych w obrębie czoła, policzków, dłoni.